Svi rezultati · Teachers

Teachers #127

četvrtak, 21.5.2026. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 55,4 · najbolji krug: 3. krug · TRUT MOZGOVA 37
2.ŠANKERI77,5
1.GABAGOOL78,5
3.TRUT MOZGOVA73,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.GABAGOOL21,5253278,5
2.ŠANKERI15,5283477,5
3.TRUT MOZGOVA1521,53773,5
4.MUJCEK CIFRASTI21,5212971,5
5.NAJTE KAJ ZAMERITI18193471
6.BRLEK & SONS19,5173066,5
7.FRUTTI DI MARE I KATE17183166
8.ADRIĆI17163164
8.TRADICIONALNO NEUGODNI16192964
10.DUŠEK ZA PLAŽU1820,52563,5
11.WOK OF SHAME171624,557,5
12.KRIVI ODGOVOR13152553
12.RUŽIRI17122453
14.BEER PRESSURE20,5121951,5
15.GOSSIP GIRLS12,5132550,5
16.VANA HELENA I TRI KRETENA11211547
17.MALO DOBRIH GRUDI129,524,546
17.TERENSKA NASTAVA11,51519,546
19.VODI ME U DISKO10112445
20.POMIJEŠANCI11,5141843,5
21.G214,51116,542
22.U RIKVERC131513,541,5
23.MUJCEKI9,5518,533
24.SARMA959,523,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira