Svi rezultati · Teachers

Teachers #126

četvrtak, 14.5.2026. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 58,3 · najbolji krug: 3. krug · TRUT MOZGOVA 33,5
2.GABAGOOL76,5
1.TRUT MOZGOVA79,5
3.FRUTTI DI MARE I KATE75,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRUT MOZGOVA192733,579,5
2.GABAGOOL19,5243376,5
3.FRUTTI DI MARE I KATE212232,575,5
4.KURVI ET ORGI202331,574,5
5.ZVONI MI2023,52871,5
6.ŠANKERI19222970
7.GOSSIP GIRLS16232968
7.MUJCEK CIFRASTI1923,525,568
9.TRADICIONALNO NEUGODNI16,51929,565
10.BRLEK & SONS14232764
11.PTICA DODO10,5192655,5
12.GENERACIJSKI JAZ & BIJEDA10,5152954,5
13.ANTIBIT1016,527,554
14.BREMENSKI SVIRAČI151026,551,5
15.G215142251
16.RUŽIRI151322,550,5
17.POMIJEŠANCI16112148
18.SEENAN SAKIĆ13,5141946,5
19.DEMENCIJA10,516,51744
20.REFERADA9,5171743,5
20.U RIKVERC121417,543,5
22.CURICE Z MLINCIMA7,51520,543
23.KVIZ ME HARD101121,542,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira