Svi rezultati · Teachers

Teachers #122

četvrtak, 16.4.2026. · 28 ekipa

Rezultati
Prosjek 48,9 · najbolji krug: 3. krug · ADRIĆI 29
2.ADRIĆI65
1.ŠANKERI70,5
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA61,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI192526,570,5
2.ADRIĆI18182965
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA171826,561,5
4.TRADICIONALNO NEUGODNI16202157
5.BRLEK & SONS18191956
5.FRUTTI DI MARE I KATE15182356
7.RUŽIRI1616,52355,5
8.KLAMIDIJA BAČIĆ141822,554,5
9.TRUT MOZGOVA15191953
10.LADIN IZBOR1612,52452,5
11.MUJCEKI13162352
11.TERENSKA NASTAVA9172652
13.KRIVI ODGOVOR16141949
13.NAJTE KAJ ZAMERITI17151749
15.MAGICOV JOHNOSN1114,52348,5
16.G2121222,546,5
17.GABAGOOL1412,51945,5
18.ZVONI MI13112145
19.MEN POWER121319,544,5
20.KVIZOM PROTIV DEMENCIJE9132244
20.NEPALCI10171744
20.SEENAN SAKIĆ1392244
23.ŽABLJE STOPALO1110,52142,5
24.MALO DOBRIH GRUDI12111740
25.BIBORČINE11,572139,5
26.BEER PRESSURE972238
27.GENERACIJSKI JAZ & BIJEDA10,51015,536
28.NIKICA JELAVIĆ (NOGOMETAŠ)21016,528,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira