Svi rezultati · Teachers

Teachers #121

četvrtak, 9.4.2026. · 22 ekipe

Rezultati
Prosjek 57 · najbolji krug: 3. krug · ADRIĆI 36,5
2.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA77
1.ŠANKERI79,5
3.ADRIĆI76,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI202534,579,5
2.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA22,52133,577
3.ADRIĆI182236,576,5
4.TRUT MOZGOVA16243373
5.NEPARNI VALJAK18213372
6.GABAGOOL21,5222871,5
7.TRADICIONALNO NEUGODNI162230,568,5
8.TERENSKA NASTAVA15203166
9.FRUTTI DI MARE I KATE15212965
10.CURICE Z MLINCIMA14,5192356,5
11.BIBORČINE132119,553,5
12.MODIFICIRANI FLANCI19,59,52453
12.MUJCEKI11,517,52453
14.MALO DOBRIH GRUDI9,5162651,5
15.DUŠEK ZA PLAŽU12172251
16.GENERACIJSKI JAZ & BIJEDA1215,521,549
17.KVIZOM PROTIV DEMENCIJE1116,519,547
17.MEN POWER16171447
19.SEENAN SAKIĆ10822,540,5
20.SHRIMPOVI5,5722,535
20.VOZIO SAM PREMAG RADU872035
22.KRIVI ODGOVOR517,510,533
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira