Svi rezultati · Teachers

Teachers #120

četvrtak, 2.4.2026. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 50,1 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 32
2.TRUT MOZGOVA72,5
1.ŠANKERI78
3.NAJTE KAJ ZAMERITI72,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI17293278
2.TRUT MOZGOVA17,524,530,572,5
3.NAJTE KAJ ZAMERITI182529,572,5
4.GABAGOOL21222871
5.ADRIĆI162526,567,5
6.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA18212867
7.FRUTTI DI MARE I KATE171929,565,5
8.ZVONI MI19181956
9.BRLEK & SONS171919,555,5
10.MUJCEK CIFRASTI16162355
11.GOSSIP GIRLS17201653
12.GENERACIJSKI JAZ & BIJEDA10182149
12.KRIVI ODGOVOR14171849
12.VANA HELENA I TRI KRETENA15151949
15.LIGNJE NA PARIŠKI14121743
16.MUJCEKI13,514,514,542,5
17.SHRIMPOVI1661840
18.MALO DOBRIH GUDI15,5716,539
19.U ZADNJI ČAS8,51117,537
20.CURICE Z MLINCIMA128,51535,5
21.TANDEM1589,532,5
21.ZABOK8915,532,5
23.POMIJEŠANCI134,514,532
24.SEENAN SAKIĆ14611,531,5
25.MEN POWER125926
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira