Svi rezultati · Teachers

Teachers #123

četvrtak, 23.4.2026. · Glazbeni all-around · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 89,3 · najbolji krug: 3. krug · 1957 54
2.ADRIĆI116
1.ŠANKERI118
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA115
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI29,53949,5118
2.ADRIĆI3332,550,5116
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA313846115
4.MIŠEVI2934,550113,5
5.TRUT MOZGOVA2734,548,5110
6.FRUTTI DI MARE I KATE263841,5105,5
7.BRLEK & SONS24,53543102,5
8.RUŽIRI24,531,546102
9.195725,517,55497
10.MALO DOBRIH GRUDI24,5323288,5
11.TOMICA I PRIJATELJI25233987
12.SLUŠKO DUGOUŠKO18,52442,585
13.DUŠEK ZA PLAŽU21,5253884,5
14.GOSSIP GIRLS26,51640,583
15.KRIVI ODGOVOR25193882
16.GENERACIJSKI JAZ & BIJEDA15303580
17.DEMENCIJA23,5163978,5
18.POMIJEŠANCI23,518,53476
19.NO PLIZI21,5153975,5
20.SEENAN SAKIĆ21163774
21.ZVONI MI2017,53673,5
22.NEPALCI24,515,52969
23.PTICA DODO1820,5038,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira