Svi rezultati · Teachers

Teachers #115

četvrtak, 26.2.2026. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 47 · najbolji krug: 3. krug · GOSSIP GIRLS 34
2.GOSSIP GIRLS66
1.TRUT MOZGOVA81,5
3.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA65,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRUT MOZGOVA232533,581,5
2.GOSSIP GIRLS11213466
3.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA171731,565,5
4.ŠANKERI212221,564,5
5.TRADICIONALNO NEUGODNI151533,563,5
6.FRUTTI DI MARE I KATE122027,559,5
6.ZVONI MI131828,559,5
8.BRLEK & SONS11133458
9.VUCI DVE11182352
10.VLAŽNA UZBUNA121325,550,5
11.GABAGOOL SPEC. EDITION17161750
12.NIKAKVA EKIPA111720,548,5
13.LIGNJE NA PARIŠKI9162348
14.SHRIMPOVI5162546
15.SESTRE NEMILOSRDNICE1012,52244,5
16.VANA HELENA I TRI KRETENA131411,538,5
17.MALO DOBRIH GRUDI79,517,534
18.NEOSI6131433
19.POMIJEŠANCI711,51432,5
20.CURICE Z MLINCIMA77,517,532
20.SEENAN SAKIĆ6131332
22.JAPANSKI JAHAČI5119,525,5
23.MOZGALICE561324
24.1+128919
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira