Svi rezultati · Teachers

Teachers #114

četvrtak, 19.2.2026. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 45,7 · najbolji krug: 3. krug · TRUT MOZGOVA 34,5
2.TRUT MOZGOVA71,5
1.ŠANKERI76,5
3.GABAGOOL64
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI232231,576,5
2.TRUT MOZGOVA172034,571,5
3.GABAGOOL16202864
4.VUCI DVE11162754
5.TRADICIONALNO NEUGODNI1416,52050,5
5.VLAŽNA UZBUNA121325,550,5
7.KRIVI ODGOVOR14132249
7.SESTRE NEMILOSRDNICE1015,523,549
9.FRUTTI DI MARE I KATE1210,52648,5
10.ONE TEAM ONE DREAM11102647
11.CURICE Z MLINCIMA10142246
11.SHRIMPOVI10142246
13.TINTEPILI14121945
14.ERROR 404139,521,544
15.DUŠEK ZA PLAŽU10131740
16.KVRGA I RIZLA137,518,539
17.S KVARTA134,520,538
18.GRDELINI1072037
19.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA11,581736,5
20.SEENAN SAKIĆ13913,535,5
21.PREDZADNJI810,51331,5
22.POMIJEŠANCI751931
23.SIMPLE MINDS84,5820,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira