Svi rezultati · Teachers

Teachers #113

četvrtak, 12.2.2026. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 49,5 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 33
2.BRLEK & SONS72,5
1.NAJTE KAJ ZAMERITI73,5
3.ŠANKERI71
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.NAJTE KAJ ZAMERITI2125,52773,5
2.BRLEK & SONS152532,572,5
3.ŠANKERI15233371
4.GOSSIP GIRLS17242768
5.TRUT MOZGOVA22172665
6.LADIN IZBOR1720,522,560
7.FRUTTI DI MARE I KATE1314,53057,5
8.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA1719,52056,5
8.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA181622,556,5
10.FALI V.13202154
11.ZVONI MI1618,51953,5
12.GABAGOOL1417,52152,5
13.GUZE SINA RAZMETNOGA1610,519,546
14.SESTRE NEMILOSRDNICE151217,544,5
15.ARISTOKVIZOVCI 2159,51943,5
16.LIGNJE NA PARIŠKI13111943
17.VANA HELENA I TRI KRETENA101418,542,5
18.CURICE Z MLINCIMA1072138
18.KVRGA I RIZLA9141538
20.BOŽA ZVANI PUB KVIZ1381637
21.KRIVI ODGOVOR10916,535,5
22.ARISTOKVIZOVCI 176,520,534
23.REFERADA10814,532,5
24.SEENAN SAKIĆ12514,531,5
25.POMIJEŠANCI861630
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira