Svi rezultati · Teachers

Teachers #116

četvrtak, 5.3.2026. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 56,9 · najbolji krug: 3. krug · KURVI ET ORGI 38
2.KURVI ET ORGI87
1.TRUT MOZGOVA92
3.ŠANKERI82
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRUT MOZGOVA24313792
2.KURVI ET ORGI20293887
3.ŠANKERI19283582
4.ADRIĆI22263179
5.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA20233376
6.NAJTE KAJ ZAMERITI182130,569,5
7.VLAŽNA UZBUNA1723,52767,5
8.GOSSIP GIRLS12,523,53066
9.TRADICIONALNO NEUGODNI13,5213165,5
9.ZVONI MI1420,53165,5
11.TUCIBATINE17242263
12.LADIN IZBOR2020,519,560
13.DUŠEK ZA PLAŽU1122,52659,5
14.ONE TEAM ONE DREAM1012,523,546
15.S KVARTA1311,520,545
15.SEENAN SAKIĆ910,525,545
17.GIGABAJTI1310,51740,5
18.POMIJEŠANCI810,51836,5
19.NIKAKVA EKIPA912,51435,5
20.THIRD WHEEL512,517,535
21.ASTRONOMSKA JEDINICA99,51432,5
21.SESTRE NEMILOSRDNICE6,512,513,532,5
23.SHRIMPOVI781328
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira