Svi rezultati · Teachers

Teachers #109

četvrtak, 15.1.2026. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 56,6 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 33,5
2.TRUT MOZGOVA75,5
1.ŠANKERI79,5
3.ĆAĆA PO VRAĆA73,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI212533,579,5
2.TRUT MOZGOVA18,5273075,5
3.ĆAĆA PO VRAĆA18,5253073,5
4.GLJIVE20272673
5.IVANA I IVAN1824,52870,5
6.ADRIĆI18,518,53370
7.TRADICIONALNO NEUGODNI1827,52166,5
8.GABAGOOL19,5182865,5
9.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA20162763
10.NAJTE KAJ ZAMERITI1420,52761,5
11.LADIN IZBOR19202160
12.LIGNJE NA PARIŠKI15202459
13.ANTIBIT16212158
14.FRUTTI DI MARE I KATE12212457
15.MIOCIROZA MOZGA13182354
16.BRLEK & SONS15152353
17.MALO DOBRIH GRUDI14141644
18.SESTRE NEMILOSRDNICE119,52343,5
19.CURICE Z MLINCIMA11112042
19.SHRIMPOVI8142042
21.POMIJEŠANCI121315,540,5
22.VUCI DVE11101940
23.SEENAN SAKIĆ131013,536,5
24.REFERADA861731
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira