Svi rezultati · Teachers

Teachers #108

četvrtak, 8.1.2026. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 56,3 · najbolji krug: 3. krug · ADRIĆI 36
2.ADRIĆI75,5
1.NAJTE KAJ ZAMERITI75,5
3.DAN DJEČJE RADOSTI71
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.NAJTE KAJ ZAMERITI2317,53575,5
2.ADRIĆI1425,53675,5
3.DAN DJEČJE RADOSTI1722,531,571
4.ĆAĆA PO VRAĆA22193071
4.ŠANKERI18242971
6.FRUTTI DI MARE I KATE20193069
7.KURVI ET ORGI15,5203267,5
8.GABAGOOL20232265
9.TRUT MOZGOVA1218,53363,5
10.TRADICIONALNO NEUGODNI12222963
11.BRLEK & SONS19182360
12.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA1022,52658,5
13.SESTRE NEMILOSRDNICE12192758
14.ANTIBIT181325,556,5
15.NADRAŽEN ZEČIĆ1119,52555,5
16.SHRIMPOVI141822,554,5
16.TUGA I BUGA181620,554,5
18.ZVONI MI1416,51848,5
19.ŠKOLARCI219,51646,5
20.CURICE Z MLINCIMA10122345
20.MOJNE SRAT SOKRAT14121945
22.POMIJEŠANCI141316,543,5
23.MALO DOBRIH GRUDI11101940
24.PICEKI126826
25.SEENAN SAKIĆ9,57723,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira