Svi rezultati · Teachers

Teachers #110

četvrtak, 22.1.2026. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,4 · najbolji krug: 3. krug · TRADICIONALNO NEUGODNI 32
2.TRADICIONALNO NEUGODNI70
1.BRLEK & SONS70,5
3.GABAGOOL68
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.BRLEK & SONS2020,53070,5
2.TRADICIONALNO NEUGODNI19193270
3.GABAGOOL2120,526,568
4.TRUT MOZGOVA19,51828,566
5.GOSSIP GIRLS191228,559,5
6.VANA, HELENA I TRI KRETENA20,51919,559
7.LADIN IZBOR18,5172358,5
8.SHRIMPOVI11153157
9.FRUTTI DI MARE I KATE1916,52156,5
9.LIGNJE NA PARIŠKI181721,556,5
9.ZA LJUBAV TREBA IMAT BUŠU191324,556,5
12.KIKIRIKI, KOŠPICE ZANIMACIJA1617,52154,5
13.ROSITA MANDINGO16171851
14.GALGA DOTA18923,550,5
14.TRI GROBA U BUKOVLJU181616,550,5
16.MIOCIROZA MOZGA19,513,51750
16.SEENAN SAKIĆ15,517,51750
18.SESTRE NEMILOSRDNICE11,513,52449
18.ZMIJANCI18,51515,549
20.POMIJEŠANCI161616,548,5
21.CURICE Z MLINCIMA1710,51946,5
22.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA166,523,546
23.MALO DOBRIH GRUDI1015,517,543
24.NIJE GREDA1112,51740,5
25.PROPALI TEMELJI99,5927,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira