Svi rezultati · Teachers

Teachers #105

četvrtak, 4.12.2025. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 59,8 · najbolji krug: 3. krug · KURVI ET ORGI 36
2.NAJTE KAJ ZAMERITI84,5
1.KURVI ET ORGI91
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA83
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KURVI ET ORGI23273691
2.NAJTE KAJ ZAMERITI242134,584,5
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA23223383
4.ŠANKERI24223283
5.TRADICIONALNO NEUGODNI2320,52775,5
6.GABAGOOL1921,52772,5
7.GOSSIP GIRLS1816,530,570
8.FLOYD2113,527,567
9.USNE VRELE VIŠNJE PEVEC19163065
10.BRLEK & SONS18132864
11.SESTRE NEMILOSRDNICE1814,525,563
12.ANTIBIT1614,52762,5
12.SHRIMPOVI1519,52362,5
14.SMITH & BLES SONS15192261
15.LIGNJE NA PARIŠKI17152461
16.VLAŽNA DEVETKA1914,523,557
17.ŠPARTANCI1911,519,555
18.REFERADA1112,517,546
19.CURICE Z MLINCIMA1481845
20.SEENAN SAKIĆ12,510,51644
21.JAJANI127,516,541
21.POMIJEŠANCI1281641
23.MASSIMO KRUTI14,561636,5
24.IVANA I IVAN99,51634,5
25.CHEFMASTER95,51428,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira