Svi rezultati · Teachers

Teachers #106

četvrtak, 11.12.2025. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 59,8 · najbolji krug: 3. krug · GOSSIP GIRLS 39
2.KURVI ET ORGI87,5
1.ŠANKERI89
3.TRADICIONALNO NEUGODNI81,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI22243889
2.KURVI ET ORGI202438,587,5
3.TRADICIONALNO NEUGODNI182632,581,5
4.GOSSIP GIRLS20,5173981,5
5.GABAGOOL20162869
6.LIGNJE NA PARIŠKI17182262
6.MIOCIROZA MOZGA17192162
6.SMITH & BLES SONS15192362
9.IVANA I IVAN12152759
10.VANA, HELENA I DVA KRETENA14192558
11.GENERACIJSKI JAZ & BIJEDA181623,557,5
12.SHRIMPOVI9212257
13.FRUTTI DI MARE I KATE15182356
14.LUJOVO FEJK PREZIME14152756
15.REFERADA1682655
16.SESTRE NEMILOSRDNICE10,5122754,5
17.ZA LJUBAV TREBA IMAT BUŠU12,5132353,5
18.CURICE Z MLINCIMA16,51219,553
19.LUCKY LADY, CHARM, KUGLE161422,552,5
19.ANTIBIT71525,552,5
21.SEENAN SAKIĆ131320,551,5
22.VLAŽNA DEVETKA9,51224,546
22.ZVONI MI12131646
24.BRAĆA BRIK81212,532,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira