Svi rezultati · Teachers

Teachers #104

četvrtak, 27.11.2025. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 49,2 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 37
2.KURVI ET ORGI71,5
1.ŠANKERI84
3.SUNCOKRETENI65,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ŠANKERI22253784
2.KURVI ET ORGI212921,571,5
3.SUNCOKRETENI1725,52365,5
4.NAJTE KAJ ZAMERITI20182765
5.BRLEK & SONS2216,52462,5
6.GABAGOOL142225,561,5
7.DUNDO KAROJE151424,553,5
8.ANTIBIT15,51819,553
8.FLOYD15162253
8.VENI VIDI NAS97,536,553
11.LIGNJE NA PARIŠKI13162049
12.SMITH & BLES SONS16171548
13.DUA RADOSTI131617,546,5
14.SHRIMPOVI1612,51442,5
15.SESTRE NEMILOSRDNICE1152642
16.REFERADA911,52040,5
17.MALO DOBRIH GRUDI1110,517,539
17.VLAŽNA DEVETKA12101739
19.REDIKULI125,52138,5
20.RUMPUMPUPLICE710,51835,5
21.CHEFMASTER1051934
22.SEENAN SAKIĆ510,512,528
23.MALE MACE461626
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira