Svi rezultati · Teachers

Teachers #103

četvrtak, 20.11.2025. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 58,5 · najbolji krug: 3. krug · KURVI ET ORGI 38
2.ŠANKERI82
1.KURVI ET ORGI86
3.TRADICIONALNO NEUGODNI78,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KURVI ET ORGI23253886
2.ŠANKERI20263682
3.TRADICIONALNO NEUGODNI20,5213778,5
4.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA19203574
5.TRUT MOZGOVA18,51931,569
6.ADRIĆI16,5203268,5
6.MIOCIROZA MOZGA172130,568,5
8.BRLEK & SONS15223168
9.FLOYD19,5192866,5
10.NAJTE KAJ ZAMERITI15,519,53166
11.GABAGOOL17212765
12.ANTIBIT14212358
13.SESTRE NEMILOSRDNICE15,5142756,5
13.VLAŽNA DEVETKA16,593156,5
15.PIPNIČARI16162153
16.NEK SE EKIPA ZOVE KAO JA13,51423,551
17.ZVONI MI12,51124,548
18.MALO DOBRIH GRUDI9,5132446,5
19.CHEFMASTER14,5112045,5
20.CURICE Z MLINCIMA1391840
21.REDIKULI6,51418,539
22.MILI I DEBILI11,5612,530
23.SEENAN SAKIĆ10,599,529
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira