Svi rezultati · Teachers

Teachers #100

četvrtak, 30.10.2025. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 63,4 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 38
2.ŠANKERI86
1.KURVI ET ORGI86
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA83
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KURVI ET ORGI21293686
2.ŠANKERI23253886
3.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA19293583
4.ADRIĆI20273683
5.GOSSIP GIRLS242630,580,5
6.TRUT MOZGOVA19,5233678,5
7.NAJTE KAJ ZAMERITI23213478
8.PTICA DODO24213075
9.TRADICIONALNO NEUGODNI21,522,529,573,5
10.BRLEK & SONS192127,567,5
11.MIOCIROZA MOZGA21202667
12.FLOYD15212965
13.GABAGOOL17182964
14.SMITH & BLES SONS1814,523,556
14.ZVONI MI14182456
16.SHRIMPOVI14172455
17.ANTIBIT171819,554,5
18.REFERADA17142253
18.SESTRE NEMILOSRDNICE17142253
20.VLAŽNA DEVETKA14182052
21.TROJICA PREKO TRNJA1712,520,550
22.SEENAN SAKIĆ13191749
23.DUŠEK ZA PLAŽU1611,52148,5
24.BRAT I MIR12101537
25.POMIJEŠANCI12111235
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira