Svi rezultati · Teachers

Teachers #99

četvrtak, 23.10.2025. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 58,2 · najbolji krug: 3. krug · ŠANKERI 39
2.ŠANKERI83
1.KURVI ET ORGI86,5
3.FLOYD79,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.KURVI ET ORGI2129,53686,5
2.ŠANKERI21233983
3.FLOYD222334,579,5
4.TRUT MOZGOVA20,5243579,5
5.PIŽOLOT2217,530,570
6.BRLEK & SONS17163467
7.VLAŽNA DEVETKA17163366
8.GOSSIP GIRLS18,52125,565
9.GABAGOOL19,5202463,5
10.SHRIMPOVI1515,531,562
11.REFERADA131529,557,5
12.M&M'S211619,556,5
13.ANTIBIT19162156
14.MIOCIROZA MOZGA17,519,518,555,5
15.ZLATNE PICE SLAVONIJE11,51132,555
16.SEENAN SAKIĆ16,51618,551
17.ARISTOCRATS131621,550,5
18.DIRTY KOALAS141619,549,5
19.SESTRE NEMILOSRDNICE813,520,542
19.ZVONI MI15,51115,542
21.PEROVA DRUŽINA11131236
21.POMIJEŠANCI1551636
23.DUŠEK ZA PLAŽU9812,529,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira