Svi rezultati · Teachers

Teachers #101

četvrtak, 6.11.2025. · 23 ekipe

Rezultati
Prosjek 50,8 · najbolji krug: 3. krug · TRUT MOZGOVA 35
2.KURVI ET ORGI76,5
1.TRUT MOZGOVA79
3.SHRIMPOVI72
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TRUT MOZGOVA22223579
2.KURVI ET ORGI2220,53476,5
3.SHRIMPOVI19233072
3.VLAŽNA UZBUNA21212769
5.ŠANKERI132232,567,5
6.GABAGOOL16232564
7.TRADICIONALNO NEUGODNI1717,52458,5
8.MR MUSCOLO12,5202456,5
9.SMITH & BLES SONS1913,52052,5
10.ANTIBIT17132252
11.NEĆEŠ RAZBOJNIČE18102250
12.VLAŽNA DEVETKA11,510,52648
13.SESTRE NEMILOSRDNICE14141947
14.DUŠEK ZA PLAŽU16151546
14.GALGA DOTA16111946
16.BROZTITUTKE14121743
17.NEK SE EKIPA ZOVE KAO JA12,5121741,5
18.POMIJEŠANCI15,551737,5
19.SEENAN SAKIĆ1471536
20.RAVIJOLI1571335
21.KRUTI KOMPIĆI18,56,5732
22.ZITTI E BUONI1181231
23.AGARTHA117,58,527
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira