Svi rezultati · Modus

Modus #9

nedjelja, 5.10.2025. · 12 ekipa

Rezultati
Prosjek 43 · najbolji krug: 3. krug · VRIME DA SE POMIRIM SA CVITOM 37
2.ANTIBIT61
1.VRIME DA SE POMIRIM SA CVITOM79
3.BEZ ČETVRTOG54,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.VRIME DA SE POMIRIM SA CVITOM14283779
2.ANTIBIT11,518,53161
3.BEZ ČETVRTOG11,5182554,5
4.SPADE7,51628,552
5.ID9,51625,551
6.THING 19,51421,545
7.THING 2712,520,540
8.THING 36111734
9.GAJNIČARI61012,528,5
10.ARSEN I DEDIĆI8,5512,526
11.THING 42,591223,5
12.ROYAL STARS551222
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira