Svi rezultati · Modus

Modus #10

nedjelja, 12.10.2025. · 15 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,9 · najbolji krug: 3. krug · ZLOBADI 37
2.OTPISANI79,5
1.ZLOBADI83
3.PASIVNI NAPAD77,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ZLOBADI24223783
2.OTPISANI222334,579,5
3.PASIVNI NAPAD212333,577,5
4.ANTIBIT2219,533,575
5.BEZ ČETVRTOG22232974
6.PRUS LEE2218,52464,5
7.DOZVOLJENO PUŠENJE2017,524,562
8.SPADE1612,523,552
9.THING 21210,520,543
10.FANTASTIC FOUR11112042
11.ROYAL STARS910,517,537
12.THING 1714,51435,5
13.THING 3614,51434,5
13.THING 4813,51334,5
15.E.T.54615
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira