Svi rezultati · Modus

Modus #11

nedjelja, 19.10.2025. · 13 ekipa

Rezultati
Prosjek 52,9 · najbolji krug: 2. krug · SPADE 28,5
2.ORADE S NUTELLOM64
1.SPADE64,5
3.PASIVNI NAPAD63,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SPADE1428,52264,5
2.ORADE S NUTELLOM21281564
3.PASIVNI NAPAD2019,52463,5
4.BEZ ČETVRTOG20211960
5.SIGMA ENIGMA16,5221957,5
6.THING 31222,519,554
7.GAJNIČARI15191852
8.THING 216191449
9.DAR-MAR1121,51547,5
10.ROYAL STARS14201145
10.THING 111191545
10.FANTASTIC FOUR10,516,51845
13.THING 49191341
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira