Svi rezultati · Modus

Modus #12

nedjelja, 26.10.2025. · 18 ekipa

Rezultati
Prosjek 57,4 · najbolji krug: 3. krug · ZLOBADI 37
2.SAMO SAVA ZAGREBOM TEČE69,5
1.ZLOBADI75
3.HANS SOLO69
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ZLOBADI20183775
2.SAMO SAVA ZAGREBOM TEČE16,5262769,5
3.HANS SOLO20212869
4.BEZ ČETVRTOG1816,531,566
5.DOZVOLJENO PUŠENJE181829,565,5
6.FANTASTIC FOUR18173065
6.OTPISANI1817,529,565
8.ANTIBIT15,5173163,5
9.ORADE S NUTELLOM1714,530,562
10.SIGMA ENIGMA1613,531,561
11.PASIVNI NAPAD17133060
12.BAUŠTELCI14143058
13.ID1417,52354,5
14.SPADE10102848
15.IQ NA PAUZI111620,547,5
16.ROYAL STARS14101741
17.COPA119,51737,5
18.ZNALCI551626
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira