Svi rezultati · Modus

Modus #13

nedjelja, 2.11.2025. · 13 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,5 · najbolji krug: 3. krug · HANS OLO 35
1.ANTIBIT69
1.HANS OLO74
2.PASIVNI NAPAD65
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.HANS OLO16233574
1.ANTIBIT21212769
2.PASIVNI NAPAD17242465
3.2 STRANE DRAVE1819,52259,5
4.ROŽICE2218,516,557
5.SIGMA ENIGMA1717,521,556
6.SPADE132119,553,5
7.CUCKI S KVARTA151718,550,5
8.COPE13171848
9.FANTASTIC FOUR11161946
10.VATRA I VODA10161743
11.THING 1111017,538,5
12.THING 29,5121435,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira