Svi rezultati · Modus

Modus #5

subota, 26.4.2025. · 18 ekipa

Rezultati
Prosjek 55,3 · najbolji krug: 3. krug · SLUČAJNI PARTNERI 38
2.HANS OLO (V.K.)82
1.SLUČAJNI PARTNERI84
2.LUCKY STRIKE74
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.SLUČAJNI PARTNERI18283884
2.HANS OLO (V.K.)17283782
2.LUCKY STRIKE17302774
3.FOREVER JUNG132329,565,5
4.DAR MAR11242964
5.MAGNETIĆI14242462
6.ŽEMLJE I KIFLE16192459
7.ŽBRUFADORI161919,554,5
8.SPADE13162554
9.2 STRANE DRAVE171917,553,5
10.UZALUD VAM TRUD IGRAČI171321,551,5
11.ORADE S NUTELLOM17171448
12.RUNDA ZA SVE15151646
13.SIGMA ENIGMA13141845
14.BE.BO.KE112012,543,5
15.HRVATSKA I SLOVENIJA9112141
16.THING 18111635
17.THING 29,51111,532
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira