Svi rezultati · Modus

Modus #4

subota, 12.4.2025. · 19 ekipa

Rezultati
Prosjek 63,3 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 47
2.SLUČAJNI PARTNERI85
1.FOREVER JUNG88,5
3.KUMOVI77
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FOREVER JUNG1724,54788,5
2.SLUČAJNI PARTNERI18254285
3.KUMOVI17213977
4.HANSOLO (V.K.)1523,536,575
5.ZLOBADI14204074
6.MAGNETIĆI13183869
6.STRUKLY (V.K.)15223269
8.TRINAESTO PRASE (V.K.)13114367
9.ANTIBIT151436,565,5
10.RUNDA ZA SVE16153162
11.2 STRANE DRAVE1216,53361,5
12.HELLES1412,534,561
13.SIGMA ENIGMA15103358
14.KIFLE I ŽEMLJE13182556
15.ORADE S NUTELLOM13142552
16.BUK I 3 PRAŠČIĆA11112749
17.DIRTY KOALAS131025,548,5
18.SPADE6172447
19.BATMAN992038
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira