Svi rezultati · Modus

Modus #6

subota, 3.5.2025. · 12 ekipa

Rezultati
Prosjek 56,5 · najbolji krug: 3. krug · OTPISANI 38
2.FOREVER JUNG72,5
1.ANTIBIT74
3.PALE SAM NA KVIZU69,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ANTIBIT11,52537,574
2.FOREVER JUNG142236,572,5
3.PALE SAM NA KVIZU151935,569,5
4.OTPISANI11,5173866,5
5.LAŽNI KVIZAŠI14223066
6.SIGMA ENIGMA9,516,53258
7.BOOSTANI DEBILI14,518,524,557,5
8.MINDSET MILIJARDERA1317,526,557
9.MAGNETIĆI101024,544,5
10.THING 29923,541,5
11.THING 1992341
12.HRVATSKA I SLOVENIJA10712,529,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira