Svi rezultati · Modus
Rezultati · Modus

Modus #33

nedjelja, 25.10.2026. · Modus · 15 ekipa

Slike s kviza5 fotki
Rezultati
Prosjek 53,3 · najbolji krug: 3. krug · TEORIJA VELIKOG PRASCA 27,5
🥈BIS63,5 bodova
🥇ANA I KARA NJENA69,5 bodova
🥉TEORIJA VELIKOG PRASCA62 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ANA I KARA NJENA17,5252769,5
2.BIS172224,563,5
3.TEORIJA VELIKOG PRASCA1816,527,562
4.ANTIBIT14202559
5.PEĆINARI14,5222258,5
6.BRZI I POGREŠNI1619,522,558
7.V-FORCE1714,52152,5
8.NORMA BELL17152052
9.ORADE S NUTELLOM15,513,52251
10.2 STRANE DRAVE14,5142149,5
11.KAKTUSI12,515,520,548,5
12.KOMADI IZ PARKIĆA1415,518,548
13.TATICE DANIJELA POPOVIĆA1310,523,547
13.VIENNA BRUDER10142347
15.ZAPADNJACI991634
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira