Svi rezultati · Modus
Rezultati · Modus

Modus #32

nedjelja, 18.10.2026. · Modus · 15 ekipa

Slike s kviza5 fotki
Rezultati
Prosjek 63,7 · najbolji krug: 3. krug · ANA I KARA NJENA 34
🥈BIS74,5 bodova
🥇ANA I KARA NJENA78 bodova
🥉TEORIJA VELIKOG PRASCA69,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ANA I KARA NJENA21233478
2.BIS182432,574,5
3.TEORIJA VELIKOG PRASCA16,5233069,5
4.NORMA BELL17,526,52569
5.BRZI I POGREŠNI16242868
6.STERILNI KOMARCI2022,52567,5
7.TATICE16212966
8.PEĆINARI18,5222464,5
9.ANTIBIT12222963
10.V-FORCE16,5192762,5
11.DOZVOLJENO PUŠENJE21221962
12.KOMADI IZ PARKIĆA1518,52861,5
13.SIGMA ENIGMA1715,52456,5
14.CUCKI15,5172355,5
15.DUBROVČANI10,51214,537
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira