Svi rezultati · Modus

Modus #29

nedjelja, 27.9.2026. · 18 ekipa

Rezultati
Prosjek 49,5 · najbolji krug: 3. krug · OTPISANI 34
2.ČAROBNJAK 'Z GUZA72
1.OTPISANI79
3.ANTIBIT63
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.OTPISANI23223479
2.ČAROBNJAK 'Z GUZA13273272
3.ANTIBIT2016,526,563
4.NORMA BELL18,51330,562
5.ORADE S NUTELLOM17,5142455,5
6.TATICE101826,554,5
7.SAM SVOJ MAJSTOR1513,525,554
8.DOZVOLJENO PUŠENJE131422,549,5
9.SIGMA ENIGMA16,510,52148
10.KOMADI IZ PARKIĆA12,5112144,5
11.DAVORCI12,51219,544
12.MAKKAKI176,519,543
13.GAJNIČARI11821,540,5
14.POVRATNI TRK BRUNE PETKOVIĆA1372040
15.OPET DOZA ŠEĆERA14,51310,538
16.LUFTWAFFE9,5189,537
17.THING 1129,513,535
18.THING 21221832
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira