Svi rezultati · Modus

Modus #30

nedjelja, 4.10.2026. · 18 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,8 · najbolji krug: 3. krug · DOZVOLJENO PUŠENJE 31,5
2.ANA I KARA NJENA75,5
1.OTPISANI78
3.BIS75
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.OTPISANI21263178
2.ANA I KARA NJENA24,5262575,5
3.BIS20292675
4.DOZVOLJENO PUŠENJE19,52231,573
5.BRZI I POGREŠNI22222670
5.2 STRANE DRAVE19,52426,570
7.GOONS 'N' ROSES20,5232568,5
8.GOGI I ŽOHARI20,516,526,563,5
9.EMMM18,5192360,5
9.ANTIBIT18,5172560,5
9.SIGMA ENIGMA17,5152860,5
12.TATICE13,5242057,5
13.PEĆINARI15,521,52057
14.PLAHUTERI18,51422,555
15.LUFTWAFFE 213,5221449,5
16.MALVAZIJA KOZLOVIĆ10112243
17.LE CAFE131018,541,5
18.LUFTWAFFE 111,5815,535
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira