Svi rezultati · Modus

Modus #28

nedjelja, 20.9.2026. · 9 ekipa

Rezultati
Prosjek 58,3 · najbolji krug: 3. krug · FLEETWOOD MACBOOK 36
2.OTPISANI76
1.FLEETWOOD MACBOOK84
3.TATICE68,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FLEETWOOD MACBOOK20283684
2.OTPISANI18,52235,576
3.TATICE17,5213068,5
4.ANTIBIT16,5202662,5
5.ORADE S NUTELLOM14,5192558,5
6.SIGMA ENIGMA11,51326,551
7.THING 113,5201548,5
8.FALI DŽOKER101216,538,5
9.SUSJEDI15157,537,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira