Svi rezultati · Modus

Modus #27

nedjelja, 13.9.2026. · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,6 · najbolji krug: 3. krug · FLEETWOOD MACBOOK 41
2.OTPISANI66,5
1.FLEETWOOD MACBOOK86
3.CUCKI61,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FLEETWOOD MACBOOK21244186
2.OTPISANI172227,566,5
3.CUCKI12,5202961,5
4.ANTIBIT13,5123459,5
4.PEĆINARI15,5172759,5
6.ANA I KARA NJENA14,513,527,555,5
7.TATICE16,517,52155
8.KOMADI IZ PARKIĆA11,5133054,5
9.ORADE S NUTELLOM12,51624,553
10.FALI DŽOKER148,53052,5
11.SIGMA ENIGMA11102445
12.VFC10171340
13.FANTA5141332
14.JEDAN ALI ŽEDAN8,5714,530
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira