Svi rezultati · Modus

Modus #23

nedjelja, 15.2.2026. · 15 ekipa

Rezultati
Prosjek 50 · najbolji krug: 3. krug · OTPISANI 27
2.ANTIBIT64
1.OTPISANI69
3.DOZVOLJENO PUŠENJE61
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.OTPISANI18242769
2.ANTIBIT13242764
3.DOZVOLJENO PUŠENJE20182361
4.4 DEBILA141822,554,5
5.PASIVNI NAPAD15211854
6.BEZ ČETVRTOG17171953
6.SIGMA ENIGMA16122553
8.ORADE S NUTELLOM17152052
9.2 STRANE DRAVE14171950
10.MARIĆEVA EKIPA13111943
11.SIBIRSKI PLAVAC12121842
12.MI SMO TU SAMO ZBOG CUGE91418,541,5
13.JAVAŠLUK1481739
14.GRONEOZBILJNI11131438
15.GAJNIČARI1215936
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira