Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #6

utorak, 17.3.2026. · Metropolis Bar · 12 ekipa

Rezultati
Prosjek 49,4 · najbolji krug: 3. krug · ZLOBADI 37
🥈BOGI I ŽOHARI59,75 bodova
🥇ZLOBADI70,5 bodova
🥉MRLJAVCI54,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ZLOBADI17,5163770,5
2.BOGI I ŽOHARI18,514,7526,559,75
3.MRLJAVCI15,5172254,5
4.CUCKI11182554
5.NAPLATNE KUĆKICE17,513,7522,553,75
6.DOZVOLJENO PUŠENJE17,515,251951,75
7.PARSIDE OF THE MOON1117,252351,25
8.DIRTY KOALAS11,511,2521,544,25
9.NORMA BELL1711,51341,5
9.SIGMA ENIGMA13,5131541,5
11.ZABOK145,2519,538,75
12.ŠTRUK BEZ PELINA5,512,251431,75
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira