Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #5

utorak, 10.3.2026. · Metropolis Bar · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 59,9 · najbolji krug: 3. krug · DIRTY KOALAS 33
🥈S KVARTA68 bodova
🥇DIRTY KOALAS76,5 bodova
🥉BOGI I ŽOHARI67,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.DIRTY KOALAS1924,53376,5
2.S KVARTA17193268
3.BOGI I ŽOHARI171832,567,5
4.ŠTRUKLY1817,531,567
5.DAR MAR1713,53161,5
6.NORMA BELL1319,52860,5
7.ZABOK17103360
7.ZLATNA MALINA19202160
9.PARKSIDE OF THE MOON1317,526,156,6
10.DOZVOLJENO PUŠENJE161129,556,5
11.SIGMA ENIGMA1313,526,553
12.ŠTRUK BEZ PELINA17152052
13.CUCKI117,53250,5
14.LAKO ĆEMO1412,52248,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira