Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #4

utorak, 3.3.2026. · Metropolis Bar · 15 ekipa

Rezultati
Prosjek 60,9 · najbolji krug: 3. krug · S KVARTA 36
🥈MRLJAVCI73 bodova
🥇S KVARTA74 bodova
🥉VEPA69 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.S KVARTA19193674
2.MRLJAVCI21213173
3.VEPA19232769
4.SOKOLOVA DRUŽINA13243168
5.DOZVOLJENO PUŠENJE15203166
6.DIRTY KOALAS16212865
7.NORMA BELL16173063
7.ŠTRUK BEZ PELINA15232563
9.PARKSIDE OF THE MOON17222362
10.ZABOK2015,52459,5
11.ORALNE HIJENE131726,156,1
12.SIGMA ENIGMA14182456
13.CURE8172954
14.ŠJD- ŠKUC JE DOŠAO13132450
15.MALEŠNICA GETO5121835
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira