Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #3

utorak, 24.2.2026. · Metropolis Bar · 13 ekipa

Rezultati
Prosjek 58,6 · najbolji krug: 3. krug · BOGI I ŽOHARI 37
🥈BOGI I ŽOHARI73 bodova
🥇ZLOBADI74 bodova
🥉NORMA BELL (V.K)70,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ZLOBADI20213374
2.BOGI I ŽOHARI21153773
3.NORMA BELL (V.K)2122,52770,5
4.PARKSIDE OF THE MOON17212664
5.BOLJE POLOVICE201724,561,5
6.DOZVOLJENO PUŠENJE1616,52860,5
7.SIGMA ENIGMA14172859
8.DIRTY KOALAS171427,558,5
9.MRLJAVCI14182658
10.DON BOSS MARKO JACK181718,553,5
11.ŽEDNI18141749
12.CURE1882046
13.MALEŠNICA GETO1541534
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira