Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #2

utorak, 17.2.2026. · Metropolis Bar · 16 ekipa

Rezultati
Prosjek 59,8 · najbolji krug: 3. krug · ZLOBADI 36
🥈MRLJAVCI74,5 bodova
🥇ZLOBADI84,5 bodova
🥉KIBICERI74 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ZLOBADI23,5253684,5
2.MRLJAVCI24,5203074,5
3.KIBICERI24242674
4.KOTIGA METNE23152967
5.LES QUIZERABLES23,5162766,5
6.BOGI I ŽOHARI23192365
7.SIGMA ENIGMA19132860
8.NORMA BELL1517,52456,5
9.D-DRITO15122956
9.ZABOK22142056
11.ŠTRUK BEZ PELINA22,5141955,5
12.S KVARTA15142251
13.CURE1492750
13.PARKSIDE OF THE MOON14122450
15.POVRATNI TRK BRUNE PETKOVIĆA16141949
16.VENECIJA1861842
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira