Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #7

utorak, 24.3.2026. · Metropolis Bar · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 66,3 · najbolji krug: 3. krug · ČANGRIZAVI DID 41
🥈SEENAN SAKIĆ86 bodova
🥇ČANGRIZAVI DID96 bodova
🥉DOZVOLJENO PUŠENJE84 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.ČANGRIZAVI DID24314196
2.SEENAN SAKIĆ22293586
3.DOZVOLJENO PUŠENJE21283584
4.BOGI I ŽOHARI20273077
5.AGATHA QUITZIE20222769
5.PASIVNI NAPAD19193169
7.KVIZULJONČINA14242664
7.ŠTRUK BEZ PELINA21212264
9.ANTIBIT161530,161,1
10.CUCKI13202861
11.PARKSIDE OF THE MOON1417,52253,5
12.SIGMA ENIGMA1611,52249,5
13.NORMA BELL14171849
14.NATALI PIZDAR12151845
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira