Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #20

utorak, 7.7.2026. · Metropolis Bar · 19 ekipa

Rezultati
Prosjek 52,2 · najbolji krug: 3. krug · HRAČAK NADE 27
🥈BIS64,5 bodova
🥇PASIVNI NAPAD69 bodova
🥉UMALO PETRUNIJELA59,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PASIVNI NAPAD19252569
2.BIS212023,564,5
3.UMALO PETRUNIJELA182021,559,5
4.HRAČAK NADE14182759
5.VRUĆ ČELIK, GOLA ARMATURA17221958
6.ŠTRUK BEZ PELINA20,517,518,556,5
6.TATICE122321,556,5
8.BROTNJO13,52219,555
9.DAVORCI15,517,521,554,5
10.CUCKI112220,553,5
10.PELIN BEZ ŠTRUKA15,5182053,5
12.DUA LIPA NAS PIPA1515,517,548
12.POMIJEŠANCI1213,522,548
12.ŠTRUKANI PELIN17,51317,548
15.DIRTY KOALAS14,52012,547
15.PARKSIDE OF THE MOON14151847
17.NORMA BELL10,512,51740
18.TONY CARRERA1012,516,539
19.OPET DOZA ŠEĆERA714,51334,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira