Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #21

ponedjeljak, 14.9.2026. · Metropolis Bar · 11 ekipa

Rezultati
Prosjek 48,9 · najbolji krug: 2. krug · OPET DOZA ŠEĆERA 30
🥈PASIVNI NAPAD66 bodova
🥇OPET DOZA ŠEĆERA81 bodova
🥉TATICE64,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.OPET DOZA ŠEĆERA24302781
2.PASIVNI NAPAD18183066
3.TATICE1324,52764,5
4.NORMA BELL18132960
5.BIVŠI CIMERI171127,555,5
6.PARKSIDE OF THE MOON9,513,52750
7.TRASH NIGHT12162048
8.BOGI I ŽOHARI (V.K)11,56,52947
9.ŠTRUK BEZ PELINA10113,524,5
10.RADNICI VIRA5,531422,5
11.JAZAVCI (V.K)84,5618,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira