Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #19

utorak, 23.6.2026. · Metropolis Bar · 12 ekipa

Rezultati
Prosjek 63,9 · najbolji krug: 3. krug · TATICE 33
🥈PASIVNI NAPAD79 bodova
🥇TATICE89 bodova
🥉ANTIBIT67,1 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.TATICE25313389
2.PASIVNI NAPAD23272979
3.ANTIBIT20,51828,667,1
4.PARKSIDE OF THE MOON2120,525,567
5.DIRTY KOALAS18183066
6.KVIZOFILIJA171828,563,5
7.VRUĆI ČELIK, GOLA ARMATURA15212763
8.NORMA BELL181427,559,5
9.NINA I BANDA U KOŽNJACIMA19162156
10.CUCKI18181955
11.ORADE S NUTELLOM1415,524,554
12.BROTNJO1114,52247,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira