Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #13

utorak, 5.5.2026. · Metropolis Bar · 15 ekipa

Rezultati
Prosjek 58,5 · najbolji krug: 3. krug · DION DRENA BELJO 36
🥈CUCKI67,5 bodova
🥇PASIVNI NAPAD73,5 bodova
🥉DIRTY KOALAS66,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PASIVNI NAPAD2021,53273,5
2.CUCKI1919,52967,5
3.DIRTY KOALAS2114,53166,5
4.DION DRENA BELJO17123665
5.LITRA I VODA11,5213264,5
6.PARKSIDE OF THE MOON14,51633,564
7.CHIZI1814,530,563
8.DUA LIPA NAS PIPA16162860
9.NORMA BELL17,516,52559
10.POMIJEŠANCI15142857
11.ORADE S NUTELLOM16,517,52256
12.ŠTRUK BEZ PELINA12,51029,552
13.TRASH NIGHT1511,52046,5
14.ARSENAL13111943
15.NNSOKI10,582240,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira