Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #12

utorak, 28.4.2026. · Metropolis Bar · 19 ekipa

Rezultati
Prosjek 49 · najbolji krug: 3. krug · PASIVNI NAPAD 29,5
🥈TATICE60 bodova
🥇PASIVNI NAPAD68 bodova
🥉BOGI I ŽOHARI57,5 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PASIVNI NAPAD1721,529,568
2.TATICE17182560
3.BOGI I ŽOHARI201225,557,5
4.CUCKI1817,521,557
5.POMJEŠANCI (V.K)181721,556,5
6.OPEL NASTRAN121428,554,5
7.TNT181916,553,5
7.NORMA BELL111824,553,5
9.PARKSIDE OF THE MOON141424,552,5
9.ŠTRUK BEZ PELINA121426,552,5
11.DIRTY KOALAS1614,520,551
12.JAZAVCI1611,520,548
13.ORADE S NUTELLOM1214,516,543
14.ZNAMO DA NEZNAMO111417,542,5
15.LITRA I VODA121019,541,5
16.SOLO HAN14121440
16.TONY CARRERA17131040
18.OPET DOZA ŠEČERA81116,535,5
19.ZAPAD1095,524,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira