Svi rezultati · Metropolis
Rezultati · Metropolis

Metropolis #14

utorak, 12.5.2026. · Metropolis Bar · 17 ekipa

Rezultati
Prosjek 58,7 · najbolji krug: 3. krug · IPAK NIŠTA OD MENE 32,5
🥈ŠTRUK BET PELINA72,5 bodova
🥇IPAK NIŠTA OD MENE76,5 bodova
🥉CUCKI68,1 bodova
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.IPAK NIŠTA OD MENE192532,576,5
2.ŠTRUK BET PELINA182232,572,5
3.CUCKI172328,168,1
4.CHIZI18193168
5.PASIVNI NAPAD172029,566,5
6.LOŠIŠA CESARIĆ181926,563,5
6.DUA LIPA NAS PIPA172026,563,5
8.NORMA BELL15182962
9.MRLJAVCI18182460
10.TATICE211721,559,5
11.OPET DOZA ŠEĆERA21151955
12.DIRTY KOALAS18162054
13.PARSIDE OF THE MOON141721,552,5
14.AGHATA QUIZTIE17102451
15.ORADE S NUTELLOM151319,547,5
16.TONY CARRERA14131643
17.TRASH NIGHT131110,534,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira