Svi rezultati · Varadero

Varadero #137

srijeda, 30.7.2025. · 25 ekipa

Rezultati
Prosjek 53,6 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 44
2.FOREVER JUNG82
1.PROSTACI I SPINOVI83,5
3.LEPI BRENO78
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.PROSTACI I SPINOVI162839,583,5
2.FOREVER JUNG14244482
3.LEPI BRENO14214378
4.SLUČAJNI PARTNERI13273777
5.PABLO13204073
6.SOKOL GA NIJE DOJIO1320,53265,5
7.KVIZOFILIJA1121,53264,5
8.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA1322,52863,5
9.GLUPUS IN FABULA9223263
10.SPUŽVE10193160
11.ALTERNATIVNE ČINJENICE112026,557,5
12.ŠPEK & SLANINA10162349
13.GANG BANG & OLUFSEN7,51228,548
13.THE TKO9,51622,548
15.MARIN MI GA DRŽIĆ9132446
15.TRIVIJALNI5152646
17.TRICA ŠPADE11141944
17.VLAŽNA UZBUNA7102744
19.UZGOROPAĐENI MUZGAVCI5122340
20.MENTOROVI SLJEDBENICI5,58,525,539,5
21.KC KORPORACIJA9,58,519,537,5
21.BRADONJE7,562437,5
23.NULA BODOVA6,5820,535
24.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA9912,530,5
25.MUZIČARI9711,527,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira