Svi rezultati · Varadero

Varadero #136

srijeda, 23.7.2025. · 24 ekipe

Rezultati
Prosjek 55,6 · najbolji krug: 3. krug · FOREVER JUNG 44
2.PROSTACI I SPINOVI81,5
1.FOREVER JUNG86
3.LEPI BRENO76,5
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.FOREVER JUNG17254486
2.PROSTACI I SPINOVI172836,581,5
3.LEPI BRENO162139,576,5
4.ALTERNATIVNE ČINJENICE1322,537,573
5.MILF ŠNITE121841,571,5
6.SLUČAJNI PARTNERI12183868
7.NEVIN U LUDNICI11163461
8.KAR(A)L MALO(LJET)NE14143260
9.KVIZOFILIJA111830,559,5
10.PILAV121629,557,5
11.GLUPUS IN FABULA14133057
11.L.Ž.N.K.1214,530,557
13.DENVERSKI OMLET13,5162554,5
14.GANG BANG&OLUFSEN7132949
14.MATE KRIMAC13142249
14.TRICA ŠPADE12122549
17.EGI I ŽOHARI9,5102746,5
18.ALBANSKA GRANIČNA POLICIJA111319,543,5
19.KITA GAĆEŠINA12919,540,5
19.UZGOROPAĐENI MUZGAVCI7,510,522,540,5
21.LIBIJSKA NARODNA GARDA91119,539,5
22.BELEKVIZTIKA1172139
23.IDEALNI GAS6823,537,5
24.LETEĆE KNEDLICE3,52013,537
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira