Svi rezultati · Varadero

Varadero #132

srijeda, 25.6.2025. · 14 ekipa

Rezultati
Prosjek 55,8 · najbolji krug: 3. krug · DENVERSKI OMLET 39,5
2.FOREVER JUNG71,5
1.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA71,5
3.LEPI BRENO70
#Ekipa1. krug1.2. krug2.3. krug3.UkupnoUk.
1.NEPOVRATNA AMBLAMAŽA151838,571,5
2.FOREVER JUNG162035,571,5
3.LEPI BRENO13193870
4.DENVERSKI OMLET1414,539,568
5.SLUČAJNI PARTNERI1217,53867,5
6.MILLION TOLLAR BABY111534,560,5
6.ALTERNATIVNE ČINJENICE141630,560,5
8.MILF ŠNITE161428,558,5
9.PITAGORA11,51531,558
10.BRADE I BRKOVI9932,550,5
11.HRAČAK NADE12122549
12.SKIBIDI TOI-TOI9111939
13.GENERACIJSKI JAZ I BIJEDA11315,529,5
14.EGI I ŽOHARI5219,526,5
Klik na ekipu → njezina povijestKlik na naslov stupca sortira